Biz Kimiz ?
1989 lu yılların başlangıcından itibaren yerel ve küresel piyasalarda yoğun şekilde yaşanan kalite, fiyat, organizasyon ve yenilikçilik merkezli yoğun rekabet, beraberinde coğrafi sınırlara bakılmaksızın ticari stratejik ortaklıkları, global ölçekte güç birlikteliklerini getirmiştir.
2008 yılının son aylarına gelindiğinde, Türkiye ve Dünyada yaşanan ekonomik kriz ve optik perakende sektörüne olan yansıması, innovasyonun artık kaçınılmaz biçimde gerekli olduğu gerçeğini ortaya çıkarmıştır. Dünya pazarlarındaki gelişmelere uygun olarak Türkiye’de optik müesseseleri zinciri kurmak amacıyla, hali hazırda ticari faaliyetlerini sürdüren optisyenlik müesseselerinin ortak kurumsal kimlik ve ortak yönetsel anlayış etrafında bir araya gelmesi ile Sözer Optik hayata geçmiştir.
Vizyonumuz
Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımızla firmamızı ve müşterilerimizi daha ileriye taşıma gayreti içinde olup üretim ve tasarımlarımızla daima yenilikçi olma gayretindeyiz.
Misyonumuz
Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamaktır.
2000+
Mutlu Müşteri
25+
Yıllık Tecrübe
50+
Marka Ortaklığı
5+
SGK'lar ile Anlaşma
Tecrübeli Ekibimiz

Our success is a result of teamwork and building upon our technical expertise and creative style providing a full-service solution to our clients.